Díky naší specializaci na menší díly o hmotnosti 0,3 - 150g, čemuž jsme přizpůsobili všechny vstřikovací stroje, periferie i prostory, jsme Vám schopni nabídnout tu nejoptimálnější cenu, vysokou kvalitu a rychlé termíny.

Ptáte se proč? Jednoduše proto,protože netříštíme naši  výrobu  do  zbytečné  škály  rozměrů.  Vše je směřováno  k  nejoptimálnějšímu  využití  strojů, pracovníků i logistiky. Nevidíme důvod proč byste v ceně měli platit naše stroje pro které nemáme práci, zaměstnance, kteří nejsou plně využiti a prostory které jsou předimenzované pro výrobky, které Vy neodebíráte.

Disponujeme moderními vstřikolisy Battenfeld,Cincinnati, Milacron a Negri Bossi se všemi periferiemi, které ke kvalitní výrobě potřebujeme. Počet strojů postupně navyšujeme v závislosti na množství objednávek a co nejlepší využitelnosti strojového parku.

 Stejně  jako Vy  se snažíte  snižovat své  náklady,  také  naše  firma  má  tuto  snahu.  Jednou z cest je péče o formy, které nám svěříte. Pravidelná kontrola  a údržba forem se Vám i nám vrací v delší životnosti, bezporuchovosti a vyšší efektivitě výroby.