Technické plastové dílce
Jak jsme již dříve uvedli, pokud potřebujete vyřešit Váš problém s plastovými díly jste na správném místě.

Naší snahou je zbavit zákazníka jakýchkoliv starostí. Od pomoci při konstrukci výrobků, výběru vhodného materiálu, výroby formy a testovacích vzorků až po seriovou výrobu.

Velmi zkušený tým našich externích konstruktérů (konstrukce forem pro IBM, Foxconn, ABB, ArvinMeritor atd.) je schopen posoudit a odstranit nedostatky dílů již ve fázi konstrukce formy. Úspora času, prostředků i starostí pro Vás.

Všechny naše odběratele "tlačí čas" a tomu jsme také přizpůsobili náš systém práce. Vašim výrobkům se věnujeme individuálně a nepřetržitě.

Obtěžuje Vás slovo Reklamace? Nás také a proto děláme vše proto, aby mezi Vámi a námi nezaznělo. Nejlépe to mohou posoudit naši současní zákazníci.

Naše kalkulace jsou nastaveny tak, abychom byli celosvětově konkurence schopní. Proto si nás také vybraly ke spolupráci nadnárodní společnosti.

Chcete zjistit, zda Vám Váš současný dodavatel opravdu poskytl tu nejlepší cenu? Jednoduše nám zašlete poptávku a my Vám obratem a zdarma nabídneme konkurenční cenu k porovnání. Můžete tak ušetřít řádově desítky procent a není rozhodující jestli vyrábět budeme my, nebo sníží cenu Váš současný dodavatel. Několik minut Vašeho času jistě stojí za zvýšení Vašeho zisku.

Co pro to udělat? Postačí se na nás obrátit telefonicky, nebo mailem. Garantujeme pružné zpracování Vašeho požadavku, ochotné jednání a příznivou cenu.